ژیکا کف (INDUSTRIAL FLOOR)

ژیکا کف (INDUSTRIAL FLOOR)

ژیکا کف (INDUSTRIAL FLOOR)

فرسودگی و تخریب کف بتنی پارکینگ ها و کارخانجات پدیده اي رایج است که باعث بروز مشکلات زیادي براي بهره برداران می شود . این مشکلات عمدتا به خاطر مقاومت ناکافی بتن و عدم دقت کافی در زمان اجرا به وجود می آید. امروزه براي حل این مسائل استفاده از کف هاي صنعتی به جاي بتن معمولی مورد توجه و استقبال مهندسین و سازندگان قرار گرفته است.این مواد باعث افزایش استحکام و زیبایی کف شده و به خاطر مقاومت و دوام زیاد آن عمر کف چند برابر افزایش میابد و با اندکی سرمایه گذاريبیشتر در ابتداي کار از هزینه هاي هنگفت تعمیرات آینده پیشگیري خواهد شد.

ژیکا کف ملاتی سیمانی حاوي چند نوع سنگدانه سخت، پیگمنت هاي رنگی معدنی و افزودنیهاي شیمیایی جهت بالابردن کارپذیري و مقاومت آن می باشد.

مشخصات فنی
حالت فیزیکی پودردر رنگهای متنوع
وزن مخصوص 1/5gr/cm3
مقاومت فشاری بیشتر از 700kg/cm2
سختی 8 - 6 nv lrdhs l,s
بسته بندی کیسه  پلاستیکی 25 کیلوگرمی

روش و میزان مصرف

ژیکا کف فقط باید توسط تیم هاي مجرب و با تجهیزات کافی اجرا شود. پس از اجراي بتن کف با استفاده از فوق روان کننده و الیاف تقویتی در حالی که هنوز بتن خود را نگرفته است ژیکا کف به مقدار حداقل 5 کیلوگرم در متر مربع بر روي سطح پاشیده شده و توسط ماله پروانه اي پرداخت می شود. ساب زدن ژیکاکف پس از چند روز زیبایی آن را چند برابر کرده و آن را به شکل موزائیک گرانیتی در می آورد.

سفارش این محصول

*** کارشناسان ما پس از دریافت سفارش شما طی 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

فیلد هایی که علامت (*) دارند، ضروری هستند.

آمار سایت

بازدید امروز : 84 نفر
بازدید دیروز : 288 نفر
بازدید هفتگی : 1740 نفر
بازدید ماهیانه :  8544 نفر
بازدید کل : 323354 نفر
آی پی شما :  35.173.234.169
Back to Top