ژیکا سل

ژیکا سل

ژیکا سل

آماده سازي و تراز کردن کف ساختمان براي پوشش نهایی از اهمیت ویژه اي برخوردار است. چنانچه کف کاملا تراز باشد می توان در آخرین مرحله کار(حتی پس از اتمام نقاشی) باسرعت و دقت بالا سرامیک، سنگ یا پارکت را باکمترین هزینه و مصرف چسب، نصب نمود. نصب پارکت به خصوص پارکتهاي جدید ساخته شده از مواد آلی روي سطح تراز باعث از بین رفتن صداي ناهنجار راه رفتن روي آن می شود. ژیکاسل ملاتی است با خاصیت روانی بسیار زیاد که مانند مایعات پس از ریخته شدن بر روي سطح جاري شده و در تراز افقی قرار می گیرد . استفاده از این ملات بسیار ساده بوده و
موجب کاهش چشمگیر زمان اجرا، مواد مصرفی، نیروي انسانی و در نتیجه کاهش کل هزینه ها می گردد. به علت دارا بودن رزین هاي چسبنده آلی، این ملات علاوه بر روانی بالا داراي چسبندگی زیاد به سطح زیرین و مقاومت بالا در مقابل سایش بوده و گرد و غبار کمتري تولید می کند.

روش و میزان مصرف

ابتدا سطح زیر کار را کاملا تمیز و عاري از قطعات سست و آلوده و مواد روغنی کنید. براي ساخت ملات 25 درصد وزن پودر، آب تمیز در ظرف مناسب یا میکسر ریخته و پودر را به آن اضافه نمایید و تا بدست آمدن ملاتی همگن مخلوط نمایید. سپس آن را به طور پیوسته و یکنواخت روي1 تا 2 کیلوگرم / سطح ریخته و پخش نمایید. براي نتیجه بهتر ملات را با استفاده از تی لاستیکی ویبره و جا به جا نمایید. میزان مصرف ژیکاسل 5 درمترمربع به ازاي هر یک میلی متر ضخامت است. پس از گذشت 24 ساعت تردد سبک و پس از 72 ساعت تردد سنگین بر روي سطح امکان پذیر می باشد.

مشخصات فنی
حالت فیزیکی پودرخاکستری رنگ
وزن مخصوص 1/4gr/cm3
بسته بندی کیسه های  25 کیلویی

سفارش این محصول

*** کارشناسان ما پس از دریافت سفارش شما طی 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

فیلد هایی که علامت (*) دارند، ضروری هستند.

آمار سایت

بازدید امروز : 63 نفر
بازدید دیروز : 288 نفر
بازدید هفتگی : 1719 نفر
بازدید ماهیانه :  8523 نفر
بازدید کل : 323333 نفر
آی پی شما :  35.173.234.169
Back to Top